Вы здесь

Чмирівський НВК «Школа-гімназія» Старобільської районної ради

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Григоренко Лариса Миколаївна
Координатор ОАШ: 
Плясуля Марина Надірівна
Адрес: 
92711, Луганська область, Старобільський район, с.Чмирівка , вул. Запорізька
Телефон: 
(06461)97291
Email: 
nvk_stb@ukr.net
Информация: 
Школа працює в одну зміну. Для учнів початкової школи діють три групи подовженого дня. У НВК навчаються не тільки діти села Чмирівка ,а й прилеглих населених пунктів, звідки щодня підвозяться учні шкільним автобусом. Піднесення ефективності навчально-виховного процесу засобами народознавства – одна із проблем,над якою працює школа, тому основним напрямком виховної роботи у закладі є народознавчий. У НВК створені етнографічний музей «Світлиця», музей історії села Чмирівка, кімната дитячої творчості, на базі яких працюють гуртки та секції, які і стали складовими центру «Відродження». Школа брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Сто кращих шкіл України 2006» у номінації «Школа – соціокультурний центр села». За підсумками конкурсу Чмирівський НВК «Школа - гімназія» став лауреатом цього конкурсу
Количество учеников: 
293
Тип громади: 
адміністрація Чмирівського НВК «Школа – гімназія» взаємодіє з органами місцевого самоврядування та громадськістю.
Философия: 
НВК навчає, виховує та розвиває сілких дітей сприяє збагаченню інтелектуального творчого культурного потенціалу України; Формує українську національну інтелігенцію з високим духовним,інтелектуальним та творчим потенціалом; Створює сприятливі умови для самовираження особистості учнів у різних видах діяльності, їх повноцінного морального , психічного, фізичного розвитку та інше.
Проекты: 

Педагогічний колектив та вихованці навчального закладу стали учасниками проекту «Активні вчителі, активні школи, активне громадянське суспільство». Проект реалізується суспільно –просвітницьким товариством «Едукатор» з м.Ломжа (Польща) у Вінницькій, Луганській,Львівській, Харківській та Чернігівській областях.

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer