Вы здесь

Черкаська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 10 Черкаської міської ради Черкаської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Хилько Василь Іванович
Координатор ОАШ: 
Шилова Тетяна Антонівна
Адрес: 
18018 м. Черкаси, проспект Хіміків, буд. 36
Телефон: 
(0472) 645618
Email: 
school10ck@meta.ua
Информация: 
Навчальний заклад засновано в 1967 році як спеціалізовану школу з вивченням ряду предметів на іспанській мові. Свого часу у Черкасах і області був широко відомий шкільний Клуб інтернаціональної дружби, який здійснював зв’язок зі студентами та учнями з іспаномовних країн. Ми пишаємося своїми випускниками, які беруть активну участь у житті рідного міста та країни. Школа має цікаві традиції, співпрацює з різними громадськими організаціями, батьківською громадськістю мікрорайону. Традиційно учні, вчителі і батьки разом реалізують проекти, спрямовані на створення сприятливих умов для навчання, розвитку та виховання. Так у цьому році вже розпочалась робота з реалізації теоретичної частини проекту „Школа, родина, ненька-Вкраїна – всі ми одна сім”я”. Починаючи з 2008 року сумісно з громадськістю мікрорайону та громадськими організаціями міста, школа бере участь у Всеукраїнській дослідно-експериментальній роботі з теми: „Особистісно орієнтована система превентивного виховання дітей та учнівської молоді”.
Количество учеников: 
525 осіб
Тип громади: 
Учнівська, батьківська громадськість мікрорайону школи, громадська організація „Надія”, громадська організація „Серце матері”.
Философия: 
Школа працює над формуванням морально-духовної життєвокомпетентної особистості школяра, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал. Виховна робота школи спрямована на формування в учнів моральних почуттів, які регулюють поведінку, вироблення навичок і звичок високоморальної поведінки, активної позиції в соціальній сфері, розуміння учнями ролі моральних і правових норм у житті нашого суспільства, суворого дотримання принципу єдності прав, свобод, обов’язків та відповідальності. Кредо школи: „Школа, родина, ненька-Вкраїна – всі ми одна сім’я”. В роботу з досягнення поставленої мети включаються батьки учнів, жителі мікрорайону школи, громадські організації, фахівці різних служб, а саме: служби в справах дітей, психологи, працівники кримінальної міліції, органів юстиції, лікарі наркологічного диспансеру, представники християнської громади.
Проекты: 

У процесі реалізації дослідно-експериментальної роботи з превентивного виховання на тему: „Особистісно орієнтована система превентивного виховання учнівської молоді” у школі були визначені фокусні групи, які працювали над вирішенням певних завдань з профілактики шкідливих звичок. Результатом роботи даних груп стало: участь в шкільному конкурсі на кращу організацію виховної системи з превентивного виховання, участь в акціях „Ми за здоровий спосіб життя”, „Обміняй цигарку на цукерку”, були зібрані та оформлені аналітичні матеріали для створення моделей з превентивного виховання. У роботі фокусних груп брали активну участь представники громадськості. Волонтерські загони більшу частину акцій проводили в мікрорайоні школи. 

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer