Вы здесь

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. № 91 харківської міської ради Харківської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Топоркова Наталія Семенівна
Координатор ОАШ: 
Штих Оксана Іванівна
Адрес: 
61100 м. Харків, пр. Садовий, 18Б
Телефон: 
0572972008
Email: 
sch91@kharkivosvita.net.ua
Веб-сайт: 
http://school91.edu.kh.ua/
Информация: 
Школа знаходиться в м. Харкові та заснована в 1972 році. З 2004 / 2005 навчального року директор школи - Топоркова Наталія Семенівна, вчитель біології та хімії. У школі працюють 42 вчителя, 14 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 3 - звання "Вчитель - методист", 6 - звання "Старший вчитель". У 2014/2015 навчальному році в школі відкриті профільні класи, тому кожен учень може самостійно вибирати напрямок в навчанні: математичний, профіль української філології. Для поглиблення знань з профільних предметів введені факультативи, курси за вибором. "Ми всі вчимося, виховуємо та навчаємо", - цими словами можна виразити освітню філософію нашої школи. Головне завдання педагогів нашої школи - створювати для учнів такі умови, які дозволять формувати у них загальнолюдські цінності, розвивати інтелект і потребу вчитися. У 2014/2015 навчальному році школа продовжує роботу над науково-методичною темою: "Від екологічного виховання та освіти до екологічної культури". Вчителі творчо впроваджують сучасні інноваційні технології. Ми беремо участь у різноманітних екологічних шкільних, міських, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних акціях і конкурсах.
Количество учеников: 
592
Тип громади: 
в основному з територіальною громадою
Философия: 
Наш євроклуб (керівником якого є Штих О.І.) є осередками неформальної освіти, де молодь через власний досвід і спілкування з однолітками отримує щеплення європейських цінностей, стає на шлях активної громадської позиції. Таким чином, наш євроклуб став ефективним провідником кращого європейського досвіду в Україні, оскільки робить небайдужими до долі власної країни дітей – представників наймолодшого покоління, а через них – їх батьків. Діяльність нашого євроклубу «EuroMix» стала своєчасною і потрібною дня учнів школи й в подальшому сприятиме створенню фундаменту єдиного розуміння людських цінностей. Також у 2014/2015 навчальному році педагогічний колектив продовжує працювати над проблемою: “Від екологічної освіти та виховання до екологічної культури”
Проекты: 
  1. У 2011/2012  навчальному році  наша команда стала учасником Всеукраїнського  проекта  « Збереження історичної спадщини». В рамках проекту "Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні"при підтримці Міжнародної громадської організації “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність”, що виконує Українська асоціація європейських студій, ми стали  одним з переможців конкурсу на участь в початковій майстерні проекту та серед 35 команд  зайняли 1 місце.  Патріотичний напрямок цікавить нас, тому ми прагнемо до живого спілкування з досвідченими фахівцями - істориками й хочемо більш глибоко познайомитися з методом "усної історії", за допомогою якого ми зможемо  суттєво поповнити знання про події 1941 – 1945 рр., дати оцінку тим чи іншим подіям, показавши їх через призму народній пам’яті, яка передається від покоління до покоління і зберігає живу душу народу.
  2. у 2012/2013 навчальному році проект «Ні расизму  у спорті»  Матеріали проекту надруковані в  методичному посібнику  « Волонтерський рух через діяльність шкільних євро клубів: досвід, методологія, перспективи».З цим проектом  ми приймали участь у міжнародному конкурсі транскордонних ініціатив . Були запрошені до м. Люблин на конференцію та нагороджені Дипломом - лауреата в номінації «Освіта».
  3. у 2013/2014 н.р. Всесвітній фонд дикої природи WWF та   фундація  ERSTE в рамках  міжнародного освітнього   проекту « Європейські Школи за Живу Планету» в результаті  конкурсного відбору   запросили   нас в Австрію в м. Ільміц  для участі у семінарах та тренінгах з 28 листопада по 3 жовтня. Після цього ми  цілий рік реалізовували екологічний проект « Якщо не ми, тоді хто». Під час роботи над проектами ми знайомились з громадськими організаціями Харкова , які потім  становились нашими друзями. ГО «громадська Альтернатива», «СВИТ Украина», «ФРИ», «Енергія заради миру», молодіжна екологічна група « Друзі природи», Київська ГО « Європейський вибір»

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer