Вы здесь

У навчальних закладах м. Жовті Води створюють інклюзивне безпечне середовище для дітей

Printer-friendly versionPDF version

28 січня 2016 у Жовтоводській з профільними класами школі № 8  Дніпропетровської області відбулися зустрічі в рамках реалізації проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» шляхом впровадження педагогічних технологій «Кола друзів» і «Лялька як персона» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Учасниками зустрічі були Людмила Некраш, консультант ВФ «Крок за кроком», Альбіна Климчук методист з психологічної та корекційної освіти відділу освіти виконкому Жовтоводської міської ради, Ірина Катіна директор  Жовтоводської з профільними класами школи № 8, Ірина Арендарчук, заступник директора ЗОШ №8, Марія Жукова, практичний психолог ЗОШ №8, Світлана Седченко завідувач дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №35 «Кульбабка», Юлія Ганієва методист  ДНЗ № 35, Тетяна Тимченко, практичний психолог ДНЗ № 35 та ще 15 осіб, представників педагогічної та батьківської громадськості.

Під час зустрічі учасники обговорили умови успішної реалізації методики «Кола друзів» у школі: визначено дітей, які потребують допомоги, створено групу педагогів-фасилітаторів, які допомагатимуть фокусним дітям долати бар’єри і труднощі соціалізації, заручилися підтримкою батьків та опікунів у реалізації інноваційної методики «Кола друзів», спланували заходи і зустрічі на найближчу перспективу щодо поширення досвіду у навчальних закладах м. Жовті Води..

У ДНЗ №35 «Кульбабка» (завідувач Сенченко С.А.) педагоги мають досвід  роботи з дітьми, які потребують особливої уваги і розвитку. Під час зустрічі господарі закладу презентували кадрові, матеріально-технічні та науково-методичні ресурси дошкільного закладу як умову успішної реалізації методики «Ляльки-персони». У лютому практичний психолог і методист дошкільного закладу відвідають в Києві семінар за темою: «Ляльки-персони: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини».

Попереду ще багато цікавих і корисних подій у колі друзів громадсько - активних шкіл!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer