Вы здесь

Тошківська загальноосвітня школа І-ІІст.№23 Первомайської міської ради Луганської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Соколова Ірина Сабирівна
Координатор ОАШ: 
Шаульська Юлія Валеріївна
Адрес: 
93280, смт Тошківка вул.Ленінa,1
Телефон: 
( 06455) 4-13-82
Email: 
toshkivska23@mail.ru
Информация: 
Історія школи селища Тошківка почалася з відкриття початкової школи у 1918 році ,яка була реорганізована у 1926 році у фабрично-заводську семирічку, а з 1937 року вона стала середньою і перший випуск 10 класу відбувся у 1940 році. З 1932 по 1934 рік в першому та другому класах навчався член « Молодої гвардії » Віктор Володимирович Петров, з 1936 по 1939рік в школі навчався Герой Радянського Союзу Михайло Мефодійович Холод, кавалер п′яти медалей « За Відвагу», Почесний громадянин міста Первомайська Воронов Олексій Миколайович, а під час німецької окупації школа була зруйнована і відбудована тільки у 1947 році. У після воєнні роки у школі навчалися Лауреат Державної премії СРСР український філолог – шевченкознавець Бородін Василь Степанович та лауреат Державної премії УРСР, видатний геолог , Почесний громадянин міста Ріддера ( Республіка Казахстан) Кравцов Микола Іванович. Школа пишається своїми випускниками, серед яких багато людей, які присвятили своє життя вчительській праці, зокрема, начальник управління освіти Первомайської міської ради Фомічов Анатолій Володимирович.
Количество учеников: 
102
Тип громади: 
селищна
Философия: 
Педагогічний колектив керується в своїй роботі словами Анрі Барбюса « Школа – майстерня, де формується думка підростаючого покоління. Треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє». Співпраця педагогічного колективу, учнів, батьків , селищної громади створює єдине поле громадського виховання не тільки учнів, але й усіх учасників навчально-виховного процесу і залучає учнів до активної громадської позиції в реальному житті, виховує патріотизм та любов до рідного краю, розвиває інтерес до пошукової, краєзнавчої, науково – дослідницької роботи, формує розуміння минулого і майбутнього України, сприяє розвитку національної свідомості, плекає любов до свого народу, спонукає до вивчення та пропаганди пам′яток історії та народознавства своєї малої батьківщини. Занурення в соціальне середовище за допомогою конкретних соціально значущих справ приводить дітей до підвищення своєї життєвої компетентності, до оволодіння моральними засадами успішної взаємодії з людьми, до особистого зростання.
Проекты: 

Проект « Школа –  тільки міст між минулим і майбутнім» , метою якого  було розширити та поглибити знання про колишніх випускників  школи : героїв та ветеранів Великої Вітчизняної війни, видатних  діячів науки  та господарства  шляхом  вивчення їх  друкованих матеріалів,  архівних документів,  опитування  очевидців. Результат  праці : створення  тематичної  виставки   для майбутнього  шкільного  музею.

         Метою  створення  проекту « Пам′ятники  розповідають»    було   вивчення, охорона й пропаганда пам′ятників історії рідного  краю, підвищення  рівня ерудиції та інтересу  дітей  до  історії , культури  свого  краю, виховання  чуйного   і  шанобливого ставлення  до  ветеранів війни та праці, розвивати  почуття  необхідності збереження  історичних і культурних  пам′яток  нашої  країни. Результатом  роботи  стало створення  фотоальбому  та презентації для  використання у  виховній  роботі.

         Проект « Листи з фронту »  дозволив учням доторкнутися до  справжніх історичних  джерел - фронтових  листів та повідомлень  про  загибель солдат під час боїв у Велику Вітчизняну  війну.Зібрані матеріали  проекту будуть виставлені у майбутньому шкільному музеї.

         Постійно діюча   шкільна організація  волонтерів   зігріває турботою  серця  ветеранів війни та праці, інвалідів  і всіх, хто потребує  допомоги : допомога по господарству, в садку та  городі, упорядкування могил ветеранів війни  та педагогічних  працівників, що не мають  родичів. Щорічно підсумки цієї  роботи оформлюються у вигляді фотоальбому.

         У проекті у вигляді презентації « Наше  селище – сад »   були підбиті  підсумки спільної  природоохоронної  роботи  школи  і Тошківського лісництва  з  озеленення  вулиць та пагорбів  селища Тошківка.

           Проект « Наш чистий дім»   формує екологічну свідомість і культуру в навколишньому  середовищі, залучає  учнів  до безпосередньої  практичної  природоохоронної  діяльності, визначає  екологічні проблеми свого  селища та вчить дітей  конкретно вирішувати їх своєю  працею та просвітницькою  роботою.

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer