Вы здесь

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради Рівненської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Корінь Ірина Миколаївна
Координатор ОАШ: 
Щерба Олена Андріївна
Адрес: 
34246, смт. Томашгород, вулиця Б. Хмельницького, будинок 12
Телефон: 
(03635) 26-2-24
Email: 
tomash3@ukr.net
Веб-сайт: 
http://tomash3.at.ua/
Информация: 
Заклад заснований: 1946 року. Проектна потужність:140 чол. Кількість учнів: 60 Всього працюючих: 24 Кількість педпрацівників: 17 Кількість обслуговуючого персоналу: 7 Медичних працівників: 1 В школі є бібліотека, їдальня, тренажерний зал, літній спортивний майданчик, футбольне поле (90x50м.), обладнана майстерня для трудового навчання, кабінет інформатики (2 компютера) з 3g підключенням до Інтернету. Крутослобідська початкова школа заснована в 1946 році. В 1965 році школу реорганізовано у семирічну, в 1966 році - у восьмирічну. В 1972 році побудовано нове приміщення, в якому вісім навчальних кабінетів, кабінет директора та методичний кабінет. В 1995 Крутослобідську неповну середню школу перейменовано в Томашгородську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №3. У 2005 році Томашгородська селищна рада передала на баланс навчального закладу приміщення загальною площею 72 м. кв., де за сприяння Чорнобильської Програми відродження та розвитку ПРООН було створено Молодіжний центр, на базі якого працює тренажерний зал та кабінет інформатики. Форма власності: комунальний заклад Рокитнівської районної ради. Основні напрямки діяльності: - організація навчально-виховного процесу через реалізацію навчальних планів та програм для загальноосвітніх шкіл І – ІІ ступенів; - реалізація Програми національного виховання учнівської молоді на 2008 – 2020 роки; - забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування. Організаційна структура закладу : Навчально-виховний процес для 60 учнів здійснюється в одну зміну у трьох приміщеннях. У приміщеннях школи - 9 навчальних кабінетів, є кабінет інформатики, підключено Інтернет. Школа працює над науково-методичною проблемною темою «Формування конкурентноспроможної особистості шляхом використання інноваційних технологій в умовах компетентісно зорієнтованої освіти" Освітні показники діяльності: Педагогічний колектив школи спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та належного рівня організації навчально-виховного процесу. Щороку учні школи є активними учасниками та переможцями еколого-натуралістичних, науково-технічних та спортивних конкурсів і змагань.
Количество учеников: 
60
Тип громади: 
Громадська організація «Прометей» селища Томашгород
Философия: 
Філософія школи як ГАШ– це створення навчального закладу, в якому велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують в громаді; приділення значної уваги освітнім, соціальним, оздоровчим послугам; розвитку молодіжного руху та залучення громадян; покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади. Перетворити школу у освітній, культурний центр, а також центр відпочинку для осіб будь-якого віку. Громадсько-активна школа – це школа, де є: . Спільні переконання щодо освіти як процесу, що відбувається впродовж усього життя і повинен бути доступний для кожного члена громади, незалежно від віку; . Спільні переконання щодо виходу школи із своєї традиційної ролі та бачення її доступності протягом семи днів на тиждень, участі в управлінні інших членів громади, доступності шкільних ресурсів для всіх членів громади; . Спільний голос у визначенні потреб та ресурсів громади; . Можливість для батьків бути залученими до процесу прийняття рішень щодо якості освіти для їхніх дітей та участі у житті школи; . Визначення ролі усіх членів громади в освіти та розвитку громади, покращення життя для кожного члена громади.
Проекты: 

Проекти реалізовані попереднім директором ( Власик Наталія Федорівна):

2006 рік- співпраця із Чорнобильською Програмою Відродження та Розвитку ПРОООН з метою створення при навчальному закладі Молодіжного центру.

2007 рік- реалізовано ще один проект Чорнобильською Програмою Відродження та Розвитку ПРОООН «Утилізація побутових відходів шляхом впровадження роздільного збору сміття».

2009 рік- впровадження  Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та Чорнобильської програми відродження та розвитку в Рокитнівському районі з реконструкції вуличного освітлення.

2009 рік- Томашгородська селищна рада стала також партнером спільного проекту агенцій ООН (ПРООН, ЮНІСЕФ, ВООЗ, МАГАТЕ)- «Створення Інформаційно- комп’ютерного центру».

Громадська організація «Прометей» співпрацювала із Чорнобильською Програмою  Відродження і Розвитку ПРООН, крім того, вона стала однією із тих, яку  було відібрано для участі у Проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У «Міжнародна науково- інформаційна мережа з питань Чорнобиля ІСRІN». В рамках цього проекту в смт. Томашгороді було облаштовано інформаційно- комп’ютерний центр. Мета діяльності центру-задоволення інформаційних потреб місцевої громади, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, з питань безпечної життєдіяльності та розвитку. Зазначені проекти свідчать про готовність громади брати участь у реалізації різнопланових проектів, спрямованих на її розвиток.

2011 рік- співпраця із Волинським Ресурсним Центром. Проект  «Підтримка розвиток народних ремесел».  Мета проекту: відродження народних промислів та традицій, а саме народної вишивки. 

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer