Вы здесь

Створення центру інформаційно-комунікаційних технологій для інтеграції у європейський освітній простір

Printer-friendly versionPDF version

Заборольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів працює над впровадженням проекту «Створення центру інформаційно-комунікаційних технологій для інтеграції у європейський освітній простір» з метою покращення доступу громадян до інформаційних послуг шляхом створення центру інформаційно-комунікаційних технологій на базі Заборольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненського району Рівненської області.

У ході реалізації проекту було відремонтовано приміщення, поновлено меблі, придбано мультимедійну дошку, відділом освіти Рівненської районної ради Рівненської області – 1 комплект робочого місця учня, мультимедійний комплекс для проектування.

Учасники проекту:

  • Шустов Микола Васильович – директор контактного центру;
  • Марчук Алла Всеволодівна – депутат районної ради;
  • Кириллов Михайло Михайлович – голова голова обласної держадміністрації;
  • відділ освіти Рівненської райдержадміністрації.

Цілі проекту:

  • вирішення питання оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу;
  • вільний доступу до електронних носіїв, інформаційних ресурсів, висвітлення проблем та досягнень громади у соціальних мережах, змістовного проведення сільських заходів з презентаціями на електронних носіях;
  • матеріально-технічне оснащення навчального закладу;
  • реалізації стандартів громадсько-активної школи.

1 вересня проведено свято відкриття центру інформаційно-комунікаційних технологій із запрошенням всіх партнерів та громади села. Зокрема, голова обласної держадміністрації  Кирилов М. М. подарував школі 5 персональних комп’ютерів,  депутат районної ради Марчук А. В. придбала 2 шафи в комп’ютерно-інформаційний центр.

Результати проекту широко висвітлені  громаді села та в районі, центр інформаційно-комунікаційних технологій готовий до надання послуг.

21 вересня 2015 року Климко Л. В., методист кабінету координації методичної роботи та управління навчальними закладами, координатор програми «Школа як осередок розвитку громади» у Рівненській області надала консультаційну підтримку щодо реалізації проекту.

В плані роботи передбачено обмін досвідом роботи  серед ЗНЗ України щодо впровадження проектів у навчально-виховному процесі громадсько-активних шкіл.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer