Вы здесь

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина Вінницької області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Боровий Григорій Іванович
Координатор ОАШ: 
Некраш Людмила Миколаївна
Адрес: 
23700 м. Гайсин, вул. Гагаріна №1, Вінницька область
Телефон: 
(04334)25224, (04334)22326
Факс: 
(04334) 25224
Email: 
inna-stashko@rambler.ru, informGRU@ukr.net
Веб-сайт: 
sch4.gnedu.vn.ua
Информация: 
СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина – один з найстаріших навчальних закладів освіти в невеликому подільському містечку. Минуло вже більше 75 років, як із цегли міської церкви було збудовано храм науки – школу №4, яка протягом всіх років забезпечує ґрунтовну підготовку школярів. Педагогічний колектив школи нараховує 49 вчителів, основною метою якого є використання оптимальних форм і методів роботи в дусі Європейської співдружності для самореалізації та самовдосконалення особистості й забезпечення якості освітньої діяльності через підтримку та покращення здоров’я кожного учасника навчально-виховного процесу. Традиційно педагоги школи приймають участь у конкурсі «Учитель року», за результатами якого вже тричі Вінницьку область представляють на Всеукраїнському етапі конкурсу вчителі школи. На базі школи учні 9-х класів поглиблено вивчають українську мову та літературу, а учні 10, 11-х класів навчаються в класах профілю української філології також в школі вивчається дві іноземних мови: англійська та французька. Інтелектуальна гордість школи – це члени шкільного наукового товариства «Еврика», які традиційно стають призерами ІІ та ІІІ етапу захисту науково-дослідних робіт Малої Академії Наук та призерами і переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з багатьох дисциплін. Педагогічний колектив прагне, щоб учні не лише отримували освіту, але стали справжніми громадянами України. В школі створений парламент – орган учнівського самоврядування, який очолює президент школи, що обирається на загально шкільних виборах. Учні мають можливість займатися в різноманітних шкільних гуртках: вокальному ансамблі дитячої естрадної пісні «Кіндер-сюрприз», танцювальному «Калина», туристичному, технічного моделювання, веб-дизайну, екологічному, в школі активно працює євро клуб «Euroшколяр» та шкільне лісництво «Паросток». Результатом роботи школи є глибокі знання учнів, висока духовність кожного учасника навчально-виховного процесу.
Количество учеников: 
480
Тип громади: 
міська
Философия: 
Сьогодні важко уявити заняття в школі без інтерактивних технологій, без використання мультимедійних засобів, комп’ютерної техніки, сучасних кабінетів та спортивної зали, проте головною умовою цікавого та результативного шкільного життя кожного учасника навчально-виховного процесу є його активна життєва позиція, вміння спілкуватися в громаді, залучати членів громади до процесу управління школою, спільно вирішувати місцеві проблеми. І звичайно ж учні, а це майбутнє нашого краю, держави виявляють бажання презентувати навчальну, екологічну, соціальну діяльність своєї школи та нашу Україну в різних державах світу та звичайно ж ближче пізнавати історію та культуру жителів інших країн. СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина має багаті традиції та значні успіхи у навчанні та вихованні учнів. Педагогічний та учнівський колектив СЗШ І-ІІІ ступенів №4 тісно співпрацює з Міжнародними організаціями з метою презентації діяльності школи на Європейському та світовому рівні, а також для створення можливостей учням школи реалізувати свої плани та задуми завдяки творчій діяльності. Протягом багатьох років СЗШ І-ІІІ ступенів №4 співпрацює з Корпусом Миру США в Україні, громадською організацією «Російська школа», громадською організацією «Україна – Польща – Німеччина». Ще зовсім недавно учні, батьки, вчителі були переконані, що мрії про Міжнародні співпрацю та самореалізацію творчого потенціалу їх дітей на міжнародному рівні неможливі. Ніхто не міг передбачити можливість учнів нашої школи вільно спілкуватись з волонтером Корпусу Миру США, про те , що учні будуть мати змогу подорожувати по історичних та культурних місцях Росії та Білорусії,щорічно здійснювати поїздки за кордон на стажування до Франції і щиро зустрічати французьких ровесників у своїй школі, бути учасником Міжнародних спортивних змагань у Польщі. Проте щоб дитячі плани реалізувати в життя необхідно створити відповідні умови навчання та виховання учнів і постійно їх покращувати, щоб не відставати від рівня розвитку українського та світового суспільства, залучати учнів, вчителів, батьків та громадськість міста до створення та реалізації різноманітних проектів. Для цього маємо велике бажання та спільну єдину мету. Тоді за допомогою невичерпної енергії наших учнів, творчого підходу вчителів і підтримки і співпраці батьків та громадськості все можливо.
Проекты: 

Шкільні проекти:Європейське містечко, Журнал «Шкільна територія»,           

Шпигунські пристрасті,Знайомтесь: СЗШ №4 в Інтернеті,  Екологічна    стежина, Учнівське самоврядування, Святкова феєрія, Під вітрилами мандрів .

Міські проекти:Чисте місто – чиста Європа, Інтелект – запорука успіху, В змаганнях визначається сильніший, Велика вітчизняна війна в моїй родині.

Всеукраїнські проекти:Толерантність – шлях до Європи, Болдинські читання, «Ах, эти русские сказки…», «Гірким сміхом своїм посміюся…», Летять журавлі…, До чистих джерел, Науково-дослідна діяльність, Добро починається з тебе, Екологічні проблеми та їх рішення в англомовному середовищі

Міжнародні проекти:Знаю. Вмію. Можу., Передай добро по колу, Пісня – чарівна мова спілкування в країнах СНД, Франція близька і далека, Розбудова успішних громад, Вивчення англійської в співпраці з волонтером Корпусу Миру США

 

Колектив школи став переможцем у Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів “Добро починається з тебе” Організованого міжнародним благодійним фондом “Україна 3000.

 

Шкільна громада СЗШ І-ІІІ ступенів №4 взяла участь в проекті успішних громад, ініційованого Японським урядом спільно зі світовим банком “Фонд соціальних інвестицій”. За результата и підсумку данного проекту школа стала переможцем та отримала грант в розмірі 30 тис. грн., на які було придбано необхідну техніку для покращення навчально-виховного процесу.

 

Колектив школи став лауреатом у Всеукраїнському конкурсі проектів “Передай добро по колу” організованого Корпусом Миру США

Виконавці проекту: учителі (9 чол.), учні (180 чол.)

Партнери: Корпус Миру США в Україні, товариство Червоного Хреста, служба у справах дітей,  територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Гайсинської райдержадміністрації, адміністрації шкіл-інтернатів с.Кисляк, с.Ситківець, м.Немирів, м.Тульчин.

Цільова аудиторія: діти-сироти, діти з обмеженими фізичними можливостями, люди похилого віку.

Географічна територія, на яку поширюється діяльність проекту: Вінницька область: м.Гайсин, с.Кисляк, с.Ситківці, м.Немирів, м.Тульчин.

Мета проекту:

  • Покращити лідерські та волонтерські навички учнів школи
  • організація зустрічей волонтерів із одинокими пристарілими громадянами, що мешкають у відділенні постійного проживання «Надія» м.Гайсин
  • надати допомогу  дітям-сиротам , дітям  з обмеженими фізичними можливостями;  влаштування свят добрих сердець, концертів
  • Популяризувати доброчинність як практичне втілення духовних надбань людини, національних та загальнолюдських цінностей, дати можливість учасникам проекту відчути себе щасливим, зробивши добру справу.

Проект «Передай добро по колу» надав можливість учням школи №4 м.Гайсина оволодіти цінними навичками, включаючи лідерство, роботу у громаді, розробку проектів, навчаючи та розважаючи дорослих і молодь.

Члени лекторської групи школи активно включились до проведення профілактичних заходів під гаслом «Вибір молоді - здоров'я». До проведення  благодійних акцій проекту долучились члени учнівського врядування, зокрема шкільного парламенту, зразкового вокального ансамблю «Кіндер-сюрприз» (керівники Лазаренко Д.І. та Лазаренко О.Є.), танцювального ансамблю школи «Калина» (керівник Стус М.С.), футбольна та волейбольна команди школи.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer