Вы здесь

Сатиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Омелянюк Людмила Анатоліївна
Координатор ОАШ: 
Омелянюк Людмила Анатоліївна
Адрес: 
35610, с. Сатиїв, вул. Миру, 53а, Дубенський район Рівненська область
Телефон: 
(03656) 57-1-12
Email: 
satuiv2013@ukr.net
Информация: 
Кажуть, що велике бачиться на відстані. Тільки з роками усвідомлюєш, як багато дає школа : радість перших успіхів , біль помилок,взаємодовіру вчителів і учнів, освіту, яка допоможе кожному з нас знайти свій шлях у житті. Сатиївську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради засновано у 1979 році. Школа працює за 5 –ти денним робочим тижнем. На даний час у школі 118 учнів, яких навчає 20 педагогів та обслуговує 10 працівників Будівля школи прийнята в експлуатацію 46 років тому. Але, незважаючи на її вік і зношеність, адміністрація школи разом із колективом вчителів та батьків постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані. Заклад намагається створити умови для роботи і навчання,відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням
Количество учеников: 
118
Тип громади: 
батьки учнів, учні, громадськість села
Философия: 
Школа не може існувати окремо від потреб громади, саме вона може стати ініціатором розвитку місцевої громади, стати громадсько-активною без збитку для її головних функцій. Школа ставить перед собою мету не просто надавати освітні послуги учням, але й розвивати громаду, залучати батьків та мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі, так і в громаді.
Проекты: 

У 2011р. селі відкрито дитячий садок ( приміщення школи, кошти сільської ради – 45 тис. грн., кошти громади – 26 тис.грн., обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад  13 800 грн. ).

2011 р. – створення дитячого майданчика (кошти сільської ради (придбання гойдалок) – 7 800 грн., кошти громади – 2 000 грн., районний конкурс проектів розвитку територіальних громад (придбання гойдалок )– 5 000 грн., роботи виконували батьки),

2012 р. - ремонт сільського стадіону (кошти сільської ради – 2тис. грн.., кошти громади – 2тис. грн., районний конкурс проектів розвитку територіальних громад (придбання гойдалок )– 5 000 грн. )

2013 р. - підтримка народних ремесел (гурток по деревообробці у школі) (кошти громади 1 000 грн.,кошти сільської ради – 500 грн., всеукраїнський конкурс проектів розвитку громад – 800 грн.(придбання матеріалів для якісної роботи гуртка)

2014 р. -   відкриття тренажерного залу (ремонтні роботи приміщення під тренажерний зал – працівника на батьки школи, кошти громади – 2 000 грн., кошти сільської ради – 8 000 грн., обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад  33 800 грн.)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer