Вы здесь

Ровеньківська гімназія №1 Ровеньківської міської ради Рівненської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Добра Людмила Олександрівна
Координатор ОАШ: 
Чепурченко Наталія Петрівна
Адрес: 
94701, місто Ровеньки, вулиця Комуністична,5
Телефон: 
06433 9-38-48
Факс: 
06433 9-38-48
Email: 
rovgym@meta.ua
Веб-сайт: 
rovenkigym.site90.com
Информация: 
Ровеньківська гімназія №1 створена ще 1929 року й тоді мала назву середня школа №1. У 2003 році школу реорганізовано в Ровеньківський навчально-виховний комплекс школа І ступеня – гімназія, а з листопада 2004 року – це Ровеньківська гімназія №1. Педагогічний колектив працює над реалізацією проблеми «Створення дидактичних і психологічних умов для розвитку ключових компетентностей учнів». У 2009 році Ровеньківська гімназія №1 отримала почесне звання «Лідер сучасної освіти», була нагороджена дипломом на ХІІ міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні». Ровеньківська гімназія №1 отримала сертифікат, який засвідчує, що вона є базовим навчальним закладом Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з апробації моделі ГАШ. У травні 2011 року отримано наказ Головного управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації про надання Ровеньківській гімназії №1 статусу експериментального навчального закладу ЛОІППО за проблемою «Формування соціальної зрілості особистості гімназиста на підставі взаємодії «школа-громада». Крім того, Ровеньківська гімназія №1 з 2011-2012 навчального року бере участь у Всеукраїнському експерименті ««Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів».
Количество учеников: 
475
Тип громади: 
Ровеньківська міська громада
Философия: 
Налагодження взаємовигідного партнерства між гімназією та громадою, що сприятиме розвитку спільноти та забезпеченню участі гімназистів у громадському житті.
Проекты: 

Проект «Обдарованість»(пошук, підтримка, розвиток, самореалізація обдарованих учнів), проект «Здорова родина-здорова громада»(прищеплення учням навичок здорового способу життя, проведення спільних спортивних заходів учнів і батьків), проект «Тиждень добрих справ»(соціальна допомога), проект «Здоровим бути модно»(зміцнення здоров'я учнів, залучення учнів до спорту, максимальне використання можливостей спортивного залу), проект «Оазис»(озеленення  шкільної території), проект «Їх імена - наша гордість»(складання книги про славетних випускників гімназії)

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer