Вы здесь

Регіональний семінар «Розвиток громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін»

Printer-friendly versionPDF version

14 листопада 2016 року Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти  ім. М. В. Остроградського спільно з Всеукраїнським Фондом «Крок за кроком» проведено регіональний семінар «Розвиток громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін».

Регіональний семінар є підсумковим обласним заходом трирічного проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади».

Проект стартував у 2014 році за підтримки Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком» спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського і спрямований на подальший розвиток та забезпечення життєдіяльності програми «Школа як осередок розвитку громади» шляхом об’єднання ресурсів з програмами розвитку освіти на місцевому рівні.

У результаті конкурсного відбору по дві школи від Полтавського та Миргородського районів розробляли й реалізовували проекти, спрямовані на розвиток громади, отримавши грантову підтримку від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та залучивши кошти на місцевому рівні.

Під час роботи семінару відбулися презентації ініціатив, реалізованих у рамках проекту та панельної дискусії за напрямами:

  • громадсько-активна школа як простір освітніх можливостей в умовах реформування української школи;
  • формування нового освітнього середовища в громадсько-активній школі;
  • реалізація інклюзивної політики в діяльності громадсько-активної школи.

Учасники окреслили коло проблем, на які будуть спрямовані нові ініціативи громадсько-активних шкіл.

Громадсько-активні школи Полтавщини допомагають розвитку місцевих територій. - http://www.ltava.poltava.ua/news/8948/

Підготувала: Королюк С.В.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer