Вы здесь

Проект «З комп’ютером «на ти». Підвищення комп’ютерної грамотності різних цільових груп із членів місцевої громади

Printer-friendly versionPDF version

Ставище – невелике селище, де практично всі знають один одного, тому й цікаві новини розлітаються дуже швидко. Коли в місцевих ЗМІ та на власному сайті Ставищенський НВК №1 оголосив про набір членів місцевої громади на безкоштовне навчання комп’ютерної грамотності, охочих пройти курс виявилося більше, ніж ми розраховували. 8 жовтня, в четвер, до кабінету інтерактивного навчання завітали 16 ставищан, які вважають, що без певних навичок роботи з комп’ютером, вони не можуть повноцінно жити та працювати в нинішньому суспільстві, начиненому різноманітними гаджетами, ПК та іншою комп’ютерною технікою.

Спеціалісти Ставищенського НВК №1 серйозно підійшли до підготовки та реалізації програми ГАШ на 2015-2016 рр.: придбано принтер та необхідні канцтовари, проведено анкетування бажаючих, складено та затверджено програму навчання відповідно до запитів членів громади.

Після виступу директора Ставищенського НВК №1 Р.Г.Борщ, яка ознайомила присутніх з термінами та особливостями виконання проекту, його керівник разом із учителями-викладачами курсів комп’ютерної грамотності розподілили бажаючих навчатися на чотири групи за інтересами та видом діяльності, врахувавши індивідуальні побажання кожного. Заняття в кабінетах інформатики №1 та №2 розпочалися о 15.00 год. У подальшому навчання здійснюватиметься за очно-заочною формою на основі затвердженої шкільним методичним об’єднанням учителів інформатики й погодженої директором школи програми, яка розрахована на 126 годин теоретичних та практичних занять, та відповідного календарно-тематичного планування.

Сподіваємося, що наша співпраця з мешканцями Ставища буде ефективною, плідною та корисною, адже громадсько-активна школа ставить перед собою мету не просто надавати освітні послуги учням, а й розвивати громаду, залучати батьків і мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як у школі, так і в громаді.

Громадсько-активні школи існують у всьому світі для того, щоб допомогти дітям та їхнім родинам використовувати наявні ресурси громади якомога ефективніше. Утілення в життя різноманітних програм показало, що резерви в кожної громади значні. Будь-яку ідею можна реалізувати, якщо вона є реальною і викликає інтерес у певної частини чи в усієї громади. Завжди є активні люди, яких ми маємо підтримувати, вислуховувати спільні ідеї та реалізовувати їх через школу.

Загальноосвітня школа повинна бути ресурсом не тільки для навчання дітей, а й центром активності громади, яка мешкає навколо. «Школа - для громади, громада - для школи», - ось наш девіз.

Керівник проекту Н.О.Карпенко,
вчитель економіки, педагог-організатор
Ставищенського НВК №1

Заняття курсів комп’ютерної грамотності
Заняття курсів комп’ютерної грамотності
Настановча конференція для слухачів курсів
Настановча конференція для слухачів курсів

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer