Вы здесь

Проведено навчально-практичний тренінг «Проектний менеджмент» в рамках проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади» для ГАШ Полтавщини

Printer-friendly versionPDF version

27 лютого 2015 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» проведено навчально-практичний тренінг «Проектний менеджмент» в рамках реалізації проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми «Школа як осередок розвитку громади».

На важливості реалізації ідеї громадсько-активної школи наголосив ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського В.Зелюк.

Королюк С. ознайомила присутніх зі Стратегією розвитку Полтавської області на період 2015-2017 рр. та з розробленими Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського пропозиціями ідей до Плану реалізації Стратегії.

Тренерами заняття виступили Н.Софій – директор ВФ «Крок за кроком», М.Ворон – координатор проекту ВФ «Крок за кроком».

Учасники мали можливість познайомитися з орієнтирами для підготовки мікропроектів; вчилися визначати стратегічні цілі для своєї ГАШ з урахуванням стратегії області; визначати операційні цілі та завдання.

Подальшими кроками для учасників проекту з Миргородського та Полтавського районів є: підготовка програми розвитку ГАШ із активним залученням місцевої громади відповідно до місцевих програм розвитку освіти; підготовка мікропроекту (ів) в рамках створеної програми ГАШ.

Джерело

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer