Вы здесь

Перша міська гімназія Черкаської міської ради Черкаської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Саєнко Сергій Іванович
Координатор ОАШ: 
Саєнко Сергій Іванович
Адрес: 
18001, вул.Кірова, 68, м.Черкаси
Телефон: 
0472 - 325828
Факс: 
0472 - 325828
Email: 
serte@i.ua
Веб-сайт: 
www.fcg.ck.ua
Информация: 
Гімназія є полілінгвістичною школою, де вивчається 12 мов та поглиблено – гуманітарні предмети. Гімназія є асоційованою школою ЮНЕСКО з 1994 року. Друкується 2 газети: «Гімназист» та «Унікальний гімназист», є сайт, який оновлюється 365 днів у рік. Перша міська гімназія стала лауреатом Всеукраїнської акції «Флагмани освіти – 2011», два роки поспіль входить у 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО. На базі гімназії діють унікальні центри FCE, DELE, клуб Інтеракт, центр міжнародної освіти, тощо. З 2010 року ПМГ є у Всеукраїнському експерименті АПН України.
Количество учеников: 
625
Тип громади: 
мікрорайон висотної забудови з численним приватним сектором центральної частини міста. Тип громади – змішаний. Значну частину становлять держслужбовці та працівники органів влади, значний прошарок пенсіонерів. Із-за появи кількох крупних житлових новобудо
Философия: 
філософія школи заклечається в тому, щоби, використовуючи можливості впливу на батьків дітей, які навчаються в Першій міській гімназії, з метою стати сполучною ланкою між громадою, владою, мобілізація їх ресурсів на вирішення проблем громади. Важливим елементом є усунення, або нівелювання проблем між приватним сектором та жителями крупно панельних будинків. Суттєвим бачиться використання приміщень Першої міської гімназії для потреб громади (зборів, місця відпочинку, інформаційного центру, тощо).
Проекты: 

Локальна ініціатива :”Починаємо служити громаді”

Суть ініціативи в тому,що знаходячись у центральній частині міста,де немає місць,де б збирались та вирішували свої нагальні потреби члени громади, саме Перша міськагімназія могла б стати таким об’єднуючим центром.До всього,маючи статус гімназії,не всі діти ближніх будинків,мають можливість вступити на навчання,що викликає певні протиріччя та негативізм,адже дітям школоповинного віку приходиться йти у дещо віддалені школи мікрорайону.Така ситуація складалась роками,на неї не звертали уваги.Вважаю за потрібне змінити у громаді ставлення до гімназії,інших комунальних структур та організацій на позитивне,залучивши до роботи дитячі дошкільні установи №21 та «29,музичну школу №2,комітет самоврядування,ТСААФ.

План.

1.Створення ініціативної групи з числа представників ДУ №21,29,муз школи,комітету самоврядування,ПМГ та ТСААФ.(січень,2012)

2.Проведення зборів мешканців у приміщенні ПМГ з концертною програмою,знайомством з учасниками проекту,доведення до присутніх інформації щодо створення громадської  Ради центрального мікрорайону .(лютий,2012)

3.Розробка Положення про Раду.(березень,2012)

4.Підготовка ,видання та розповсюдження інформаційного листка Центральний вісник (квітень,201)

5.Створення та організація діяльності волонтерських груп по вирішенню проблем громади.(березень-вересень,2012)

6.Організація спільних заходів на основі розробленого громадпю та радою плану.(з квітня 2012)

7.Висвітлення діяльності у ЗМІ,віснику.(грудень,2012)

 

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer