Вы здесь

Оржівський навчально-виховний комплекс «школа-колегіум» Рівненської районної ради Рівненської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Лустюк Зоя Ігорівна
Координатор ОАШ: 
Лустюк Зоя Ігорівна
Адрес: 
35313, смт. Оржів, вул. Центральна,1, Рівненського району, Рівненської області
Телефон: 
(0362) 27-41-47; 27-41-29
Email: 
orzhiv-school85@ukr.net
Веб-сайт: 
www.nvk.orzhiv.rv.ua
Информация: 
Оржівський навчально-виховний комплекс «школа-колегіум» заснований у 1985 році, як Оржівська середня школа. У 1993 році заклад перейменовано в Оржівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів смт. Оржів, в 2005 році перейменовано в Оржівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, у 2008 році – реорганізовано в Оржівський навчально-виховний комплекс «школа-колегіум» Рівненської районної ради Рівненської області. Основними напрямками освітньої діяльності є організація навчально- виховного процесу: - забезпечення реалізації навчальних планів та програм для загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та старшої профільної школи; - реалізація Програми національного виховання на 2008 – 2020 роки; - забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування. Навчально-виховний процес здійснюється в одну зміну. Навчаються учні в 22 класах – комплектах. Заклад забезпечений комп’ютерним класом, трьома мультимедійними комплектами і однією мультимедійною дошкою. Осучаснено 14 навчальних кабінетів, які обладнані аудіо-відеоапаратурою і комп’ютерною технікою.
Количество учеников: 
502
Тип громади: 
з громадою односельчан, громадою жителів військового містечка
Философия: 
Привернути увагу громадськості селища Оржів та ближніх населених пунктів до діяльності навчального закладу, до важливості громадської та волонтерської діяльності у вирішенні соціальних проблем громади та підвищення громадянської активності. Залучення громадськості до вшанування народних традицій, обрядів та родинних свят, а також участь громадськості у спільній діяльності на користь співфінансування проектів, що покращать матеріально-технічну базу навчального закладу, яка використовуватиметься для запитів громади.
Проекты: 

В рамках проекту-2014  «Живи Кобзарю, вічно» проведено виставки, дослідницько-пошукову роботу, класні години, конкурси читців-декламаторів, літературно-музичні композиції, концерти, підсумкове родиннне свято селища «Володар у царстві духа». Учнівське самоврядування реалізувало відеопроект «І мертвим, і живим, і ненародженим…», краєзнавчий проект «Там, де народжується дитинство», провели місячник «Ввічливий пасажир». Реалізували проект -2013 «Естетичний центр для КДК». У рамках проекту «Весна добра-2014» проведено конкурс «Найращий дизайн ландшафту шкільної території», акцію «Чистий берег – жива вода», трудові десанти в лісопарковій зоні. З метою збереження та відродження новорічно-різдвяних традицій активно реалізували проект «Роди, Боже, жито». З метою розширення приміщення шкільного історико-етнографічного музею «Посвіт» працюємо над проектом «Моя історія жива».

Активну участь взяли у Всеукраїнських акціях «Рушник єднання», «Голуб Миру», «Від серця до серця»,  «Повартайтеся живими», «Молодь проти СНІДу», «Назустріч мрії-2015», «Малюнок воїну»,  «Лист пораненому», «Моя Батьківщина Україна» (у розділі «З попелу забуття»). Учні стали активними учасниками І Всеукраїнської патріотичної гри, передплативши газету «Даїшка», з метою подарувати армії один патріотичний грант в розмірі одна гривня.

Учні мають можливість займатися за інтересами, реалізувати свої здібності на  курсах за вибором, у гуртках: історико-краєзнавчому, хореографічному, вокальному ансамблі естрадної пісні «Гармонія», спортивних секціях з легкої атлетики, футболу,  волейболу, тенісу, хортингу, гандболу, спортивного орієнтування та туризму, вишивки стрічкою, екологічному, театральній студії «Барвінок», гурток бісероплетіння, технічної творчості «Оригамі», у гуртках будинку культури, музичної школи та районного Будинку школяра.

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer