Вы здесь

Наставницький візит до учасників проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в школах і громадах» методика «Кола друзів»

Printer-friendly versionPDF version

19-20 лютого 2016 року відбувся перший наставницький візит до шкіл Луганської області, які приймають участь в проекті «Створення інклюзивного безпечного середовища в школах і громадах» реалізованого Всеукраїнським фондом «Крок за кроком». До проекту залучено дві школи Луганської області: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м. Сєвєродонецька Луганської області та Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сватівської районної ради Луганської області. В рамках проекту реалізується впровадження методики «Кола друзів» (Велика Британія), яка направлена на підтримку дітей, які є вимушено переміщеними із зони АТО.

В ході робочої зустрічі відбулось знайомство із педагогічними колективами шкіл, в яких буде впроваджено методику «Кола друзів» та обговорено план дій на 2016 рік щодо реалізації проекту. Також сплановано зміст наступного візиту, який відбудеться наприкінці лютого 2016 року.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer