Вы здесь

Навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи» для освітян Херсонщини

Printer-friendly versionPDF version

3 - 4 квітня 2012 року в м. Херсон ВФ «Крок за кроком» у співпраці з Херсонською академією неперервної освіти проводив навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи». З групою учасників працювала тренер фонду Грама Наталія.

 Мета проведення тренінгу: ознайомити учасників із міжнародними стандартами якості діяльності громадсько-активних шкіл, підготувати фасилітаторів для проведення самооцінювання якості діяльності ГАШ у школах.

У тренінгу взяли участь 27 учасників. Серед них: вчителі, психологи, заступники з навально-виховної та виховної роботи, керівники ЗНЗ, соціальні педагоги. Хоча не всі учасники заходу відвідували навчальний тренінг про роль та значення ГАШ, але обговорюючи власні рішення різних форм діяльності та виконуючи практичні вправи швидко зорієнтувалися у специфіці роботи ГАШ. Ніхто з учасників не залишився осторонь проблемних ситуацій. Всі отримали заряд позитивної енергії та бажання діяти на розвиток партнерства громади і школи.

 

Відгуки учасників тренінгу:

«… Отримала багато корисної інформації, навчилася активно діяти, втілювати свої задуми в життя».

«… Цікавий, змістовний, інтерактивний, сучасний практичний семінар. Дякую!».

«… Чекаємо нових зустрічей; добре, що є такі програми; школа має жити, рухатись, змінюватись. ГАШ задовольняє ці потреби».

«… Дякую  за якісну підготовку семінару, добре спланований насичений графік роботи»

«… Такі семінари життєво необхідні, перш за все для сільських шкіл».

«… Семінар цікавий, змістовний, потрібний, активний. Дуже сподобався тренер. Спасибі!».

 

Проведення тренінгу забезпечила Грама Наталія Миколаївна - тренер ВФ “Крок за кроком”; вчитель початкових класів Борівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок», координатор громадсько-активної школи (Макарівський район, Київська область).

  

  

  

  

  

  

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer