Вы здесь

Навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності ГАШ» для освітян Тернопільщини

Printer-friendly versionPDF version

Багатий досвід роботи з громадою мають освітяни Тернопільщини. Та на якому рівні розвитку знаходиться кожна школа як громадсько-активна стало цікаво кожному, хто працює за програмою «Школа як осередок розвитку громади». Саме з метою навчання представників ГАШ самооцінюванню якості діяльності громадсько-активної школи і був організований ВФ «Крок за кроком» навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи».

Тренінг відбувся 4-5 квітня 2012 року на базі Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Учасниками даного зібрання стали директори шкіл, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, практичні психологи школи, вчителі. Кожен з них отримав знання, які допоможуть провести  у своїх навчальних закладах самооцінювання якості діяльності громадсько-активної школи, що діє на базі закладу.

Проведення тренінгу забезпечила Карпенко Оксана Олегівна – тренер ВФ «Крок за кроком», заступник директора школи з виховної роботи Розкішнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Київської області , координатор громадсько-активної школи.

 

  

  

  

  

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer