Вы здесь

Навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності ГАШ» для освітян Черкащини

Printer-friendly versionPDF version

29-30 березня 2012 року  на базі Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» відбувся навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи».

29-30 березня нинішнього року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» відбувся навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи». У роботі тренінгу взяли участь заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори, соціальні педагоги, вчителі.

Учасники семінару розглянули питання  «Фасилітація в процесі самооцінки», познайомились із міжнародними стандартами  якості діяльності ГАШ, обмінялись досвідом стосовно кожного стандарту та отримали знання і навички з проведення самооцінювання якості діяльності громадсько-активної школи. Також учасники тренінгу мали можливість переглянути фільм «Школа для громади, громада для школи», поділитися думками з приводу побаченого та розказати про діяльність своєї школи як громадсько-активної.

Проведення тренінгу забезпечила Карпенко Оксана Олегівна – тренер ВФ «Крок за кроком», заступник директора школи з виховної роботи Розкішнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Київської області, координатор громадсько-активної школи.

  

  

  

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer