Вы здесь

Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сватівської районної ради Луганської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Скляренко Надія Іванівна
Координатор ОАШ: 
Сороченко Наталія Борисівна
Адрес: 
42654, вул. Степова, 1а, с.Містки Сватівського району Луганської області
Телефон: 
06471 90173
Email: 
shmistky18lk2010@yandex.ru
Информация: 
наша школа знаходиться в центрі мальовничого села, розташованого по обидві сторони річки Борова. Історія школи починається з ХІХ століття, але по сьогоднішній день ми шануємо традиції школи, містківчан, українського народу. Члени учнівського самоврядування нашої школи прикладають максимум зусиль, щоб створити у шкільній родині атмосферу творчості, активності, добра і мирного затишку. Усі разом ми намагаємось налагодити партнерські стосунки між усіма членами Містківської сільської громади, а це учні, їх батьки, випускники нашої школи, пенсіонери, ветерани і всі, для кого школа є осередком громади. Завдяки співпраці з ГО «ТЕМП» наша школа реалізувала два проекти ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», ми є переможцями у Міжнародному конкурсі Фонду «Відродження» «Відкриття додаткових груп для дітей 5-річного віку».Наша шкільна родина співпрацює з фондом «Благовіст».Ми є активними учасниками різноманітних акцій, конкурсів та програм різних рівнів, а також всіх заходів та свят в нашому селі.Члени волонтерського загону «Прометей» є частими гостями в оселях наших містківчан, не забуваємо привітати зі святами, допомогти тим, хто цього потребує і просто показати концертну програму. Під час проведення тижня добра висаджуємо дерева, облаштовуємо пам’ятники, забуті могилки. Усі разом ми робимо все для того, щоб покращити життя кожного члена громади. Ми пишаємося своєю школою, своїм колективом однодумців, але прагнемо робити ще більше для людей, для села, для школи.
Количество учеников: 
---
Тип громади: 
---
Философия: 
загальноосвітня школа-це не тільки заклад, який надає освітні, соціальні, оздоровчі послуги, але це й розвиток молодіжного й волонтерського руху, це активна життєва позиція всіх членів громади. Вважаємо, що будь який освітній заклад вже є громадсько-активним, особливо на селі, тому що в селі школа – це центр науки, дозвілля, відпочинку і спілкування. За порадою,за допомогою та й просто так селяни йдуть до школи, до учні, до вчителів. Ми вважаємо,що саме навчальний заклад повинен приділяти увагу налагодженню партнерських стосунків між усіма членами громади. ГАШ повинна працювати цілий день і кожен день, гуртки та секції по вечерам та вихідних. Потрібно залучати якомого більше партнерів для створення різних спектрів послуг для населення, батьків і мешканців для вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі так і в громаді. Філософія громадсько-активної школи повинна ґрунтуватися на демократичних ідеалах поваги до кожної людини та її прав на участь у справах громади, що стосуються спільного добра. Школа не може існувати без громади, окремо від потреб громади, саме вона може стати ініціатором розвитку громади. Щоб створити сильну і ефективну позицію школи потрібно проводити самооцінку діяльності навчального закладу, що дасть можливість визначити рівень розвитку та пріоритети на майбутнє.
Проекты: 
  1. Міжнародний проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - в школі були замінені 120 вікон та 2 дверей на металопластикові
  2. Проект фонду «Відродження» «Відкриття додаткових груп для дітей 5-річного віку» - в  стадії впровадження
  3. Програма технічної підтримки міжнародного фонду «Відродження» - отримали комп’ютер
  4. Участь у національному конкурсі шкільних газет – лауреати

Участь у всеукраїнському еколого-натуралістичному конкурсі «День екології»-переможці

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer