Вы здесь

Міжнародні стандарти громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін

Printer-friendly versionPDF version

27-28 квітня 2015 року Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» спільно з Міжнародним центром удосконалення якості діяльності громадсько-активних шкіл провели національний навчально-практичний тренінг за темою «Міжнародні стандарти громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін», в якому взяли участь 35 осіб – представники обласних інститутів післядипломної педагогічної та управлінь/відділів освіти, які активно розвивають філософію громадсько-активних шкіл (ГАШ) в областях.

Метою тренінгу було обговорити використання та подальший розвиток міжнародних стандартів якості діяльності ГАШ у сучасному контексті змін: розвиток освітнього лідерства, ціннісної грамотності та інших. Цілі - проаналізувати Міжнародні стандарти якості діяльності ГАШ та дослідити філософію, на якій вони ґрунтуються.

По завершенні навчання учасники ознайомилися зі змістом Міжнародних стандартів якості діяльності ГАШ; усвідомили важливість належних стилів лідерства для успішної роботи ГАШ; дізналися про цінності, якими мають керуватися ГАШ, щоб працювати ефективно і робити реальний внесок у життя дітей і родин, а також про вміння, навички й ставлення, яких мають набувати працівники ГАШ і демонструвати їх у своїй діяльності; усвідомили велике значення відкритої та інклюзивної шкільної культури.

Учасники тренінгу отримали методичні матеріали для використання в подальшій роботі.

Навчально-практичний тренінг відбувся в рамках реалізації проекту  «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта у 2014-2016 рр.

Програма навчально-практичного тренінгу «Міжнародні стандарти громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін»

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer