Вы здесь

Моніторинг та оцінювання

Printer-friendly versionPDF version

Такою була тема навчально-практичного тренінгу, який відбувся 21 квітня 2015 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для керівних і педагогічних працівників Березнівського, Дубенського та Рівненського районів. Тренінг проводився кабінетом координації методичної роботи та управління навчальними закладами спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у межах реалізації проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади».

У роботі тренінгу взяли участь:

Софій Олександр Зіновійович, голова Правління благодійної громадської організації «Центр освітніх ініціатив» (м. Львів), консультант Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»;

Мельник Надія Адамівна, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-методичної роботи;

Климко Лариса Василівна, методист кабінету координації методичної роботи та управління навчальними закладами, координатор програми «Школа як осередок розвитку громади» у Рівненській області;

30 керівних і педагогічних працівників.

Під час тренінгу розглянуто теоретичні аспекти  щодо змін, які відбудуться в Україні, а саме: децентралізація і реформа місцевого самоврядування. Акцентовано увагу на особливостях адаптації польського досвіду на інституційному рівні, реалізації стратегії розвитку загальної середньої освіти регіону.

У ході практичної частини відпрацьовано аналіз підготовлених міні-проектів,  моніторинг та оцінювання конструювання робочого плану, укладання графіка його виконання, залучення необхідних ресурсів, розробки бюджету проекта, визначення очікуваних результатів, забезпечення інформаційного супроводу та життєздатності, мінімізації ризиків.

Під час заходу визначено подальші практичні кроки підготовки та упровадження програм розвитку громадсько активних шкіл у контексті реалізації проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади».

Учасники тренінгу отримали від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» необхідні навчально-методичні матеріали.

Климко Лариса Василівна, регіональний координатор проекту

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer