Вы здесь

Круглий стіл «Розбудова громадсько-активної школи: кроки до успіху»

Printer-friendly versionPDF version

27 жовтня 2015 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» організовано й проведено круглий стіл «Розбудова громадсько-активної школи: кроки до успіху» на базі Хомутецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради для громадсько-активних шкіл Полтавського та Миргородського районів Полтавської області в рамках проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми «Школа як осередок розвитку громади». Мета заходу: презентація роботи школи як громадсько-активної, обмін досвідом між школами щодо реалізації проекту.

Директор Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст. Аршинова В.М. презентувала діяльність школи як громадсько-активної, наголосила на особливостях здійснення плану трансформації ГАШ, успіхах та труднощах, що виникали в процесі впровадження проекту. З проектом «Парк нашої мрії» ознайомила Добряк І.В.

Представники шкіл-учасниць проекту презентували діяльність своїх ГАШ та проекти, над якими працюють:

  • «Придбання медичного обладнання для сільської амбулаторії та медичного кабінету Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ст.» - директор Гуржій Л.О., координатор Панченко О.О. (Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Миргородського району);
  • «Створення велопарковок в селі Розсошенці для покращення комфортних умов пересування населення громади» - директор Тягнирядно Т.П., координатор Семикіна О.В. (Розсошенська гімназія Полтавського району);
  • «Розвиток спорту на селі – запорука здорової громади» - директор Пилипенко К.О., координатор Шевченко Л.В. (Терешківська ЗОШ І-ІІІ ст. Полтавського району).

Учасники обговорили досягнення й труднощі, які потребують вирішення в рамках реалізації проекту.

По завершенню круглого столу учасники відвідали помістя Муравйових-Апостолів.

Підготувала: Королюк С.В.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer