Вы здесь

Кирнасівська загальноосвітня школа Тульчинського району Вінницької області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Дерун Тетяна Володимирівна
Координатор ОАШ: 
Грабчак Ольга Іванівна
Адрес: 
23652, вулиця Леніна, буд. № 13, смт. Кирнасіва, Тульчинського району, Вінницької області
Телефон: 
53-1-74
Информация: 
Кирнасівська школа є найбільшою сільською школою в Тульчинському районі. Станом на 1 вересня 2011 року тут навчається 398 учнів. Навчально-виховний процес забезпечують 43 досвідчених педагоги. У 2011-2012 н.р. педагогічний колектив працює над реалізацією проблеми «Створення у школі відповідної інтелектуальної та емоційної атмосфери – головний чинник здобуття якісної освіти». Наше кредо: «Допомогти кожному знайти свій шлях, провести дітей дорогою успіху, навчити їх мистецтву успішного життя, роботи, творчості». Випускники нашої школи стають студентами престижних вітчизняних, закордонних вузів, достойно представляють Кирнасівку у всіх галузях господарства. В школі діє музей місцевого художника І.Д. Коваля та музей історії селища. Таланти створити неможливо, але можна створити грунт, на якому вони ростуть і процвітають. Учнів школи мають можливість розвивати свої здібності в гуртках, секціях, художніх студіях. В школі діє музей місцевого художника І.Д. Коваля та музей історії селища. Таланти створити неможливо, але можна створити грунт, еа якому вони ростуть і процвітають. Учні школи мають можливість розвивати свої здібності у гуртках, секціях, художніх студіях. В школі діє учнівський сенат. Кредо учнівського врядування «Пропонуй! Організовуй! Виховуй! Плануй!» Наша школа не є закритим освітнім середовищем. Шукаємо нових шляхів для співпраці.
Количество учеников: 
398
Тип громади: 
Кирнасівська територіальна громада
Философия: 
кожна школа має свою філософію розвитку, цінності та пріоритети. Сьогоденн вимагає необхідності пошуку нових підходів та методів до виховного процесу, перетворенні жорсткого управління на мобільно-гнучке. Демократичне суспільство потребує людини, яка живе та діє за демократичними принципами. Саме в школі ми маємо сформувати в дітей якості, які потім у дорослому житті допоможуть їм стати гідними громадянами України. Для цього нам потрібно зацікавити учнів громадським життям селища. Модель громадсько-активної школи включає в себе демократизацію навчально-виховного процесу, розробку та реалізацію партнерських програм, розвиток волонтерство. На сучасному етапі велика роль у вихованні підростаючого покоління належить як школі, так і місцевій територіальній громаді, яка доповнює й розширяє виховання в дусі громадянськості. Тісна співпраця школи та територіальної громади допомагає молоді сформувати свої ціннісні орієнтири, готує її до життя в глобалізованому просторі. Назріла необхідність замінити стандартні заходи виховання цікавими творчими справами, реалізація яких допоможе дітям пережити радість від досягнутого, відчути себе потрібними. Учні нашої школи намагаються зробити своє життя цікавим і захоплюючим. До виховного процесу залучаються органи учнівського врядування, громадськість, батьки. З метою розширення вільного вибору кожним учнем соціально-значущого виду діяльності створені гуртки, студії, творчі об’єднання тощо. Учні намагаються стати активними учасниками самоврядування сільської територіальної громади. Діти беруть активну участь в житті школи, селища. Є у нас, зрозуміло. І невирішені проблеми. Це спонукає до подальшого творчого пошуку механізмів розбудови виховного процесу, скоординованої співпраці педагогів, батьківської громади, громадських структур.
Проекты: 

У нашому селищі проживає багато літніх людей. Це ветерани війни, праці, окремі з них – інваліди,  що потребують допомоги і уваги. Учні школи допомагають їм словом і справами. Літні люди діляться із школірами своїми спогадами.

Ця співпраця реалізується через проект «Поспішайте творити добро»

Мета проекту:

 1. Допомогти людям похилого віку установити посильну опіку над ними.
 2. Догляд за парком «Пам’ять», могилою Невідомого солдата.
 3. Озеленення території школи та селища.
 4. Догляд за джерелами.
 5. Популяризація творчого доробку місцевого художника І.Д. Коваля.

Завдання проекту:

 1. Розподілити та закріпити учнів за підопічними ветеранами за місцем їх проживання, встановити порядок відвідування ветеранів та надання їм допомоги у позаурочний час.
 2. Розподілити та закріпити учнів по догляду за парком «Пам’ять» та могилою Невідомого солдата.
 3. Організувати збір спогадів ветеранів війни та праці про події в історії країни, селища, супроводити їх описами, зібрані матеріали розмістити в шкільному музеї селища.
 4. Спланувати відвідування музеїв школи учнями та дорослим населенням, гостями селища.
 5. Проводити операцію «Джерело»
 6. Співпрацювати з Кирнасівської територіальною громадою

Виконавці проекту:

 • Учні 5-11 класів
 • Керівники музеїв
 • Педагог-організатор. Практичний психолог
 • Класні керівники
 • ЗДВР
Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer