Вы здесь

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Рованці Луцького району Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Марчук Валентина Антонівна
Координатор ОАШ: 
Власюк Людмила Миколаївна
Адрес: 
45606 Волинська область, Луцький район, с. Рованці, вул.. Шевченка 16
Телефон: 
29-31-25
Email: 
rovanci.zosh@gmail.com
Информация: 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Рованці створена 01.09.2009 року. Потребу будівництва школи у селі визначила велика кількість дітей шкільного віку, які знаходяться на обліку в мікрорайоні школи. Головною метою діяльності педагогічного колективу є забезпечення сприятливих умов для всебічного розвитку особистості з урахуванням індивідуальних здібностей і обдарувань. Для всебічного розвитку особистості в школі створено 14 навчальних класів, бібліотека, спортзал, комп'ютерний клас, кабінет трудового навчання. Функціонують гуртки бісероплетіння, вокальний, туристсько-краєзнавчий, легкої атлетики та футболу. Для учнів 10-11 класів організоване профільне навчання за технологічним профілем в Луцькому міжшкільному навчально – виробничому комбінаті. В закладі працює 23 педагоги, заступник директора з НВР, практичний психолог, бібліотекар.
Количество учеников: 
229
Тип громади: 
місцева( батьки, органи місцевого самоврядування)
Философия: 
Філософія нашої школи ґрунтуються на повазі до кожної людини та до її прав, на участі у справах громади, що стосуються загального добра. Основою школи є твердження про те, що вона не може існувати окремо від потреб громади, саме школа може стати ініціатором розвитку місцевої громади. Школа ставить перед собою мету не просто надавати освітні послуги учням, але й розвивати громаду, залучати батьків та мешканців до вирішення соціальних та інших проблем, які існують як в школі, так і в громаді. Наша школа – це звичайна школа, де є: - Спільні переконання щодо освіти як процесу, що відбувається впродовж усього життя і повинен бути доступний для кожного члена громади, незалежно від віку; - Спільні переконання щодо виходу школи із своєї традиційної ролі та бачення її доступності протягом семи днів на тиждень, участі в управлінні інших членів громади, доступності шкільних ресурсів для всіх членів громади; - Спільний голос у визначенні потреб та ресурсів громади; - Можливість для батьків бути залученими до процесу прийняття рішень щодо якості освіти для їхніх дітей та участі у житті школи; - Визнання ролі усіх членів громади в освіті та розвитку громади, покращенні життя для кожного члена громади. Наша школа – це навчальний заклад, в якому велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують в громаді. В школі значна увага приділяється освітнім, соціальним, оздоровчим послугам; розвитку молодіжного руху та залучення громадян; покращенню навчання учнів; зміцненню родини та відносин між мешканцями громади. Школа стала освітнім, культурним центром, а також центром відпочинку для осіб будь-якого віку. Двері школи відкриті для кожного24 години на добу. В результаті роботи за моделлю громадсько-активної школи ресурси школи використовуються ефективніше в інтересах всіх мешканців громади. Школа як освітньо-культурний центр на селі сьогодні задовольняє запити громади в різних сферах суспільного буття.
Проекты: 

Проект "Вивчаємо свій рідний край"
     Проект "Вивчаємо свій рідний край" - це постійно діючий проект, участь у реалізації якого беруть всі: учні, вчителі, батьки, партнери школи та члени громади. Проект стартував у 2010 році. Метою даного проекту є створення музею села.  Основним завданням  проекту є ознайомити учнів з методами збору історично-краєзнавчого матеріалу, виконання наукових досліджень; привернути увагу учнів до проблеми малої історії, збереження пам’яток історії та культури; навчити цінувати історичні традиції свого народу; виховувати повагу до власної історії, любов до рідного краю.  На сьогоднішній день результатом діяльності проекту є дослідницька робота  членів  туристсько-краєзнавчого гуртка «Рідне село – колиска нашого дитинства» (Історія села Рованці: від давнини до сьогодення).
Відкриття школи – 01.09.2009 рік
 

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer