Вы здесь

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Ратнів Луцького району Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Котко Лідія Іванівна
Координатор ОАШ: 
Клімук Павло Євгенович
Адрес: 
45650 Волинська обл., Луцький р-н, с. Ратнів, вул. Шкільна 2
Телефон: 
0332793116
Email: 
volinosvita18@ukr.net
Информация: 
Головною метою ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ратнів Луцького району Волинської області є виховання високоосвідченої, конкурентноздатної, життєвоуспішної, творчої та обдарованої людини. В школі навчається 183 учні. Є 13 добре обладнаних кабінетів, комп’ютерний клас на 9 робочих місць, спортзал, ігровий майданчик для молодших школярів, їдальня на 90 місць, бібліотека, діє музей історії села, який є базою для краєзнавчої і дослідницької роботи. В школі працює 20 вчителів високого рівня професіоналізму, які здатні компетентно і відповідально виконувати посадові функції, впроваджувати новітні технології, добиватися результативності у вихованні творчої особистості.
Количество учеников: 
183
Тип громади: 
сільська
Философия: 
Хороша школа є центром місцевої громади у будь-якому населеному пункті. А члени педагогічного колективу сільської школи – це громадські активісти, від життєвої позиції яких залежить розвиток населеного пункту. Громадська діяльність школи не зупиняється на дослідженні і збереженні традицій та історії села – активісти школи дбають про теперішнє і майбутнє малої батьківщини: неодноразові заходи щодо озеленення місцевої території, які вилилися у екологічних проектах, що тривають і досі, гарантують здорове майбутнє, а поширення літературного слова через видання поетичної збірки і функціонування літературного гуртка, де учні можуть виразити свої емоції і переживання на папері, дбає про духовний світ школи і громади села вцілому.
Проекты: 

Проект «Крізь терни, спеку, лід – до творчості політ»

Мета проекту:

  • створювати атмосферу творчості і пошуку, власної ініціативи і самобутності;
  • підносити роль художнього слова і творчості вцілому в процесі становлення дитини як особистості;
  • виховувати в учня прагнення творити, мислити, бути активним; уміння нести відповідальність за сказане і написане слово.

Результатом роботи над проектом стала видана збірка поезій учнів школи «Метелики дитинства».

Проект «Відродження занедбаних земель»

Мета і завдання проекту :

  • Формування екологічної культури особистості та відповідальності за збереження природного середовища перед минулими поколіннями;
  • активація пізнавальної, творчої, трудової діяльності учнів;
  • розвиток в учнів відчуття дбайливого господаря;
  • залучення дітей до розробки екологічних проектів та їх практичне впровадження;
  • виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів як одного з основних компонентів біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті.

2008 рік пройшов під гаслом «Догляд за нашим лісом». У 2010 році за сприяння сільського голови  було засаджено 1 га лісу дворічними сіянцями.

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer