Вы здесь

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Видерта Камінь-Каширського району Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Назарчук Станіслав Лукашович
Координатор ОАШ: 
Степанюк Валентина Семенівна
Адрес: 
44520 вул. Ковельська, 130, село Видерта, Камінь-Каширський район, Волинська область.
Телефон: 
(03357) 9-31-31; (257) 9-31-31
Информация: 
У 1882 році у селі була заснована церковноприходська школа, в якій навчалося 16 хлопчиків. У двадцятих і тридцятих роках ХХ ст. навчання велося польською мовою. Наприкінці 1944р. у визволеній Видерті відкрили початкову школу, яка розміщувалася у семи хатках. З 1949 року вона стала семирічною. У школі працювало 9 педагогів. На кінець 50-их років у школі навчалось у дві зміни 380 учнів. З 1960 року школа стала восьмирічною. 30 грудня 1972 року було завершено будівництво і відкрито нове приміщення школи, яка стала середньою. Вона налічувала 20 класних кімнат, загальна площа яких 2780 кв. м. На даний час в школі навчається 378 дітей, з ними працюють 47 педагогів. З 2007 року загальноосвітня школа діє як опорний заклад освітнього округу. З 2009 року заклад функціонує як Школа сприяння здоров’ю (Лауреат обласного конкурсу СШЗ).
Количество учеников: 
378 учнів
Тип громади: 
сільська
Философия: 
- Забезпечення особистісно-зорієнтованого підходу, що створює цілісну систему педагогічних впливів, спрямованих на розвиток індивідуальності учня. - Створення сприятливих умов для життєдіяльності та життєтворчості, стимулювання креативності. - Виховання здорового та всебічнорозвиненого громадянина, охорона здоров’я дітей, виховання здорового способу життя. - Розвиток батьківського та учнівського самоврядування, гармонізація стосунків учасників педагогічного процесу. - Створення оптимальних умов для функціонування школи як центру освітнього округу з метою забезпечення дітям дошкільного віку та учням навчального закладу рівного доступу до якісної освіти. - Співпраця батьків, психологічної служби, медичних працівників та працівників правоохоронних органів, громадських організацій у вирішенні питань навчально-виховного процесу.
Проекты: 

Програма «Час обирати здоров'я»

Програма розрахована для учнів 1-11 класів, вчителів, батьків. Зміст програми «Час обирати здоров’я» - це комплекс заходів нашої школи, який покликаний сформувати навички здорового способу життя, сприяти збереженню і зміцненню організму підлітка, підвищенню психологічного мікроклімату у сім'ї, класному колективі; створити умови для повноцінного розвитку особистості.

Програма складається з проектів, в яких визначені конкретні завдання і очікувані результати.

Програма реалізується шляхом:

- навчально – виховного процесу;

- позаурочної та позакласної діяльності;

- роботи органів учнівського самоврядування;

- взаємодії з батьками, громадськими організаціями;

- діяльності психологічної служби

 

Проект «Створення сучасного механізму спортивного розвитку дітей та молоді в сільській місцевості»

Мета і завдання проекту

Мета: активізація фізкультурно-оздоровчої діяльності серед учнів, пропаганда здорового способу життя та оздоровлення засобами фізичної культури і спорту, формування в учнів потреби в руховій активності, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, залучення до регулярних занять фізкультурою.

Завдання проекту:

- привернути увагу учнівської молоді до власного здоров’я.

- зміцнення здоров’я учнівської молоді засобами виховання фізичної культури

- сприяти духовному й фізичному розвитку молоді, вихованню в неї почуття громадянської свідомості та патріотизму, бажанню активно сприяти утвердженню державності в Україні.

- створення умов для задоволення потреб кожного учня у зміцненні здоров’я, фізичному та духовному розвиткові.

Шляхи реалізації проекту

1.Обладнати спортивний майданчик для учнів

2. Організувати моніторинг стану здоров’я учнів, їхнього ставлення до занять фізкультурою і спортом

3.  Розробити і проводити комплекс фізкультхвилинок на уроках.

4. Підготувати і проводити шкільні дні, тижні здоров’я

5. Забезпечити випуск бюлетенів, буклетів,

6. Проводити тематичні лінійки, конкурсно-розважальні програми, свята, шкільні олімпійські ігри, козацькі забави, зустрічі з видатними спортсменами, круглі столи, конференції, туристичні походи.

7. Організувати роботу  спортивних секцій.

8. Брати участь у спартакіаді.

9. Залучити батьків до проведення заходів.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer