Вы здесь

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Боголюби Луцького району Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Рикальська Валентина Зосимівна
Координатор ОАШ: 
Рикальська Валентина Зосимівна
Адрес: 
45634, с. Боголюби, вул. 40 років Перемоги, 40
Телефон: 
(0332)795340
Email: 
volin-osvita12@ukr.net
Информация: 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Боголюби Луцького району Волинської області функціонує з 1 вересня 2003 року, як новобудова. В школі навчається 184 учні із сіл Боголюбської сільради: Богушівка, Тарасово та с. Зміїнець і м. Луцька. Навчально-виховний процес здійснює педагогічний колектив у складі 21особи. Діяльність педколективу спрямована на те, щоб учні почували себе комфортно і вільно, розкривали свої здібності, могли зорієнтуватися в дорослому житті, бути конкурентоспроможними на ринку праці, стали ініціаторами змін місцевої громади. У школі, завдяки співпраці з місцевим самоврядуванням, громадою, батьками, створена сучасна матеріально-технічна база для здійснення навчально-виховного процесу, тут працюють 11класних кімнат, комп’ютерний клас, кімната школяра, кабінет шкільного лісництва, медичний кабінет, актова зала, їдальня, бібліотека, підключена до мережі Інтернет. В закладі діють гуртки за інтересами: «Сходинки до інформатики», туристсько-краєзнавчий, вокальний, хореографічний, радіотехнічний, квітникарства, етнодизайн, філіал музичної школи та художня студія, ляльковий театр. З 2007 року старшокласники мають можливість вивчати профільні предмети та здобувати основи професії водія, перукаря, оператора комп’ютерного набору. В закладі функціонує учнівське самоврядування, яке забезпечує участь школярів в управлінні справами колективу, свого класу та школи. Щорічно влітку працює пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Ровесник». Адміністрація школи, педагогічний колектив, громада, батьки переконані, що завдання школи – навчити жити та сприяти формуванню моделі випускника сучасної громадсько-активної школи.
Количество учеников: 
184
Тип громади: 
Всього населених пунктів – 3 (681 двір). Всього проживає – 2155 чоловік
Философия: 
Наша школа – школа життя, де ми виховуємо людину, здатну створити своє життя, здатну до самовизначення та самореалізації в соціумі. Діяльність школи ґрунтується на демократичному ідеалі поваги до кожної людини та її прав, на участі у справах громади, що стосується загального добра. Місія навчального закладу полягає у створенні умов для всебічного розвитку особистості і творчої самореалізації учнівської молоді, здатної ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати і примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства. Дирекція школи та педагогічний колектив, реалізуючи місію, ставлять перед собою мету: навчити дитину пізнавати протягом усього життя, вчитися, працювати, жити і бути членом громади, успішно самореалізуватися, як громадянин, сім’янин, професіонал. Школа є ініціатором спільних свят: - з будинком культури – День незалежності, День перемоги, Свято матері, Свято українського козацтва; - з церковною громадою – Свято Миколая, храмове свято Святого Василя, Свято Боголюбської ікони Божої матері, віншування з Новим роком та Різдвом Христовим, щедрування. Неабияку роль у житті школи і громади відіграє волонтерство. Воно сприяє формуванню небайдужого ставлення до людей похилого віку, одиноких односельчан, ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни та визвольного руху. Це не тільки допомога у господарці, а й вітання зі святами, догляд за могилами загиблих воїнів-односельчан. Успішному розвитку школи сприяє активна фандрайзингова діяльність, вміла організація якої дає змогу відслідковувати інтереси різних людей та залучати кошти на різноманітні проекти, покращенню матеріально-технічної бази школи. Свою вдячність спонсорам та меценатам школа висвітлює у пресі та на «Дошці подяки».
Проекты: 

В школі реалізовано такі проекти:

 • екологічного спрямування:
 1. «Школа екологічного розвитку»;
 2. «Парк слави в селі Боголюби» (до 20-ти річчя незалежності України);
 3. «Посади своє дерево»;
 4. Цільові проекти: «Шкільне лісництво», «Екологічна стежка», «Читаємо, слухаємо природу», «Оголошуємо війну смітникам», «Заквітчаємо оселю».

(Дані проекти привертають увагу учнів та громадськості до проблем у сфері екології, охорони та турботи про збереження природного середовища від забруднення, знищення, виснаження та відтворення лісових ресурсів)

 • краєзнавчого напрямку:
 1. «Допоки є пам'ять… Ордени і медалі в моїй родині»;
 2. «Доля односельчан остарбайтерів»;
 3. «Волинь незабутня» (доля родини в долі України).

(Дані проекти розширили знання учнів школи, сільської громади про події, що відбувалися в роки Великої вітчизняної війни та участь у цих процесах односельчан)

 • до 20-ти річчя незалежності України:
 1. «Вишита сорочка –  доньці та синочку»;

 (Даний проект сприяє вихованню поваги до звичаїв та традицій рідного народу, поваги до батьків, свого родоводу, до традицій та історії рідного краю, почуття патріотизму. Реалізацією цього проекту стали традиційні шкільні свята, на яких учні, педагоги, батьки, односельчани одягнені у вишиванках.)

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer