Вы здесь

Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 Донецької міської ради Донецької області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Малєнко Олександр Семенович
Координатор ОАШ: 
Дьяченко Наталія Миколаївна
Адрес: 
83031,м. Донецьк, вул. Макіївська, 4
Телефон: 
062-222-00-67
Факс: 
062-222-00-67
Email: 
dosh138@ukr.net
Информация: 
Школа знаходиться на депресивній території 4 робітничих селищ. В кожному селищі мешкають люди, які лишилися роботи внаслідок закриття шахт.
Количество учеников: 
317
Тип громади: 
За соціальним паспортом загальна кількість населення близько 10 000 тисяч, із них працездатного населення 62%, пенсіонерів – 32 %, молоді - 6%.
Философия: 
- Об’єднання зусиль школи, громади, влади щодо вирішення проблем на депресивній території та створення умов для соціального партнерства; - Виховання особистості, здатної змінювати світ на краще; - Формування навичок життєтворчості, самовизначення.
Проекты: 

Школа №138 міста Донецька має досвід роботи з вирішення проблеми профорієнтації. Програма „Школа вибору” сприяла підвищенню рівня інформованості про професії, які потрібні на ринку праці. С-прияла самовизначенню, допомагала виявити індивідуальні здібності, зробити правильний вибір. В школі працюють спецкурси „Ситуація успішності”, „Дизайн сучасного одягу”. Учням та мешканцям громади „Першотравнева” надана можливість займатися в кружках „Лозоплетіння”, „Орнаментальне ковальство”, „Виготовлення виробів зі шпону”.

„Навчання впродовж усього життя” є одним з приоритетних в діяльності нашої громадсько активної школи. Вчителі мають вищу освіту та сертифікати, які визначають додаткові спеціальності. На сьогодні 15 вчителів пройшли курси підвищення кваліфікації за темою «Комп’ютерна грамотність».

Членам громади надана можливість познайомитися на заняттях учбових гуртків для дорослих  з азами майстерності декоративно-прикладного мистецтва, що допомогло покращити свій добробут та бюджет родини. Також вони мали змогу навчитися робити ремонт взуття, одежі.

Навчайтеся з нами, навчайтеся в нас, навчайтеся краще нас!

Дякуємо фонду „Крок за кроком” за тренінги за темою „Проектна діяльність”. Успішні проекти – це результат наших спільних справ із громадою.

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer