Вы здесь

Гущанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області

Printer-friendly versionPDF version
Область: 
Директор: 
Самойліч Любов Миколаївна
Координатор ОАШ: 
Зінчук Ірина Валеріївна
Адрес: 
44330, вул. Леніна, 15, с. Гуща, Любомльський район, Волинська область
Телефон: 
+38(03377)32540
Email: 
guscha_school@meta.ua
Информация: 
Гущанська ЗОШ І – ІІІ ст. протягом багатьох років є осередком культури, духовним центром села. Сучасне приміщення побудоване в 1970 році на кошти місцевого колгоспу. Приміщення розраховане на 320 учнів, нині навчається 129. У школі працює 21 педагог, з них: з вищою освітою – 17, з незакінченою вищою - 2, з середньою спеціальною – 2. До послуг учнів 11 класних кімнат, сучасний комп’ютерний клас, кабінети фізики, хімії та біології, математики, української мови та літератури, бібліотека,спортивний зал, стадіон і спортивна площадка, навчальна майстерня, актовий зал та їдальня. У школі працює музей Прикордонної Слави, створений у 1983 році, етнографічний музей. У школі діють гуртки: декоративно-прикладного мистецтва, краєзнавчий, вокальний, спортивні секції, євроклуб. Сьогодні Гущанська ЗОШ І – ІІІ ст. – це заклад, де створено умови для здобуття неперервної освіти (від ДНЗ до школи ІІІ ступеня); різнобічного розвитку дитини; формування гармонійної особистості; розвитку творчих здібностей і нахилів дитини; упровадження інноваційних технологій, передового педагогічного досвіду. Школа співпрацює з школами гміни Файславіце та Воля Угрузька Люблінського воєводства Республіки Польща.
Количество учеников: 
129
Тип громади: 
громада Гущанської сільської ради
Философия: 
Школа на селі є чи не єдиним соціально-культурним і освітнім центром. Вона інтенсивно виконує функцію збереження сільського устрою життя, сільської культури як фундаментального пласту національної культури. Вона ж стала центром розвитку сільського соціуму та його духовного життя. Школа є центром усіх сільських заходів: Спільне проведення сільських свят (свято Коляди, Івана Купала, свято села, сільські ярмарки, цикл весняних свят); проведення спортивно-масових свят; участь в екологічних акціях («Чисті узбіччя», «Чисте подвір’я», «Збережи ялинку»). Спільно з лісничим Гущанського лісництва розробили заходи: догляд за лісовими культурами, збір насіння та лікарських рослин, посадка лісу.
Проекты: 

Учні та вчителі школи працюють над реалізацією міжнародних проектів; для школярів така робота є нагодою відкрити для себе Польщу, а себе для Польщі. Участь учнів школи в подібних проектах є активною і сприяє розумінню культурного та економічного життя Європи.

В рамках міжнародного проекту «Дружба не знає кордонів» були проведені: майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва, екскурсії, конкурси, спортивні змагання, зустрічі біля вогнища, зустрічі педагогів за круглим столом.

Ми працюємо над екологічними проектами: «Подих природи», «Екосвіт». Класні колективи працюють вже третій рік над власними проектами, беремо участь також у соціальних проектах.

Спільно з сільською громадою працюємо над міжнародним проектом «Енергозберігаючі технології»

Фотография: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer