Вы здесь

Всеукраїнський семінар за програмою Всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» для працівників дошкільних навчальних закладів та представників громадських організацій із Львівської, Рівненської та Тернопільської областей

Printer-friendly versionPDF version

18-20 грудня 2012 року на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася І частина навчально-практичного семінару на тему: «Особистісно-орієнтована освіта дітей віком 3-5 років» для педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комлплексів та представників громадських організацій Львівської, Рівненської, Тернопільської областей.

Даний захід проводився у рамках реалізації проекту ВФ «Крок за кроком» за підтримки програми Міжнародного фонду «Відродження» «Модифікація проектів «Школа-мій дім і родина» та «Підтримка дитячих садків» Антикризової програми МФВ з метою надання якісної освіти дітям віком 3-5 років, цілями якого є  покращення практики роботи з дітьми у дитячих садках сільської місцевості в напрямі особистісно-орієнтованої освіти та сприяння розвитку альтернативних та інноваційних форм надання дошкільної освіти.

Навчально-практичний семінар провели тренери Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Банах Ольга Володимирівна, директор ДНЗ «Дивосвіт» (м.Львів) та Єфімова Світлана Михайлівна, старший викладач кафедри освітньої політики Львівського ОІППО.

Учасники семінару-тренінгу ознайомилися з основами програми Всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» та сучасними тенденціями розвитку дошкільної освіти у міжнародному контексті. Форми та методи навчання, змістове наповнення даного заходу сприяли набуттю та розвиткові їх професійної компетентності.

Учасники тренінгу висловлюють вдячність ВФ «Крок за кроком» та Міжнародному фонду «Відродження» за організацію даного заходу та очікують продовження навчання на другій сесії, що має відбутися в березні-квітні 2013 року.

   

   

   

   

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer