Вы здесь

Активна школа – активна громада

Printer-friendly versionPDF version

Успішно завершилась реалізація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади» в Заборольській ЗОШ І-ІІІ ст.

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» спільно з Рівненським інститутом післядипломної освіти започаткували цей проект у 2014 році.  Громадсько-активні школи району подали свої матеріали на конкурс. Заборольська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Оржівський НВК стали переможцями проектних пропозицій.

Рада школи спільно з громадою  прийняли рішення про створення центру інформаційно-комунікаційних технологій на базі комп’ютерного кабінету. Бюджет проекту передбачав залучення коштів сумі 60 000 грн. Партнерами школи з реалізації проекту стали відділ освіти РДА, ВФ «Крок за кроком», Піклувальна рада, депутат Рівненської районної ради Марчук Алла Всеволодівна.

Передбачалося осучаснити навчально-матеріальну базу школи та відкрити центр, на базі якого можна надавати послуги громаді, а саме: ксерокопіювання, користування мережею Інтернет, проведення загальносільських заходів з використанням  сучасних інноваційних технологій.

Роботу ініціативної групи було оцінено  і Рівненською обласною радою. За сприяння екс-голови облради Кириллова Михайла Михайловича школа отримала в подарунок 7 сучасних комп’ютерів.

Директор школи Горецька Оксана Степанівна презентувала досвід роботи школи як громадсько-активної  на Всеукраїнському семінарі у м. Київ 29 жовтня та обласному семінарі директорів громадсько-активних шкіл на базі Заборольської ЗОШ І-ІІІ ступенів  25 листопада.

 Учасниками семінару були також  сільський голова села Забороль Шустов Микола  Васильович, секретар сільської ради Загіней  Тетяна Володимирівна, заступник начальника відділу освіти Рівненської райдержадміністрації Середа Юрій Гаврилович, головний спеціаліст відділу освіти Шевчук Роман Олександрович, депутат Рівненської районної ради Марчук Алла Всеволодівна, голова Піклувальної ради школи Купець Сергій Іванович. Координувала роботу методист координації методичної роботи та управління навчальними закладами РОІППО Климко Лариса Василівна.

Зацікавлено обговорювали питання про можливості розширення освітнього простору  громадсько-активних шкіл у районні, про технології управління  громадсько-активною школою та про партнерство громади  і школи.

Місцева влада стверджує, що Заборольська ЗОШ І-ІІІ ступенів є центром розвитку та лідером громади.

Активно реалізуючи стандарти ГАШ, Заборольська ЗОШ І-ІІІ ступенів сприяє розвитку місцевої громади та демократизації школи, закликає освітян району бути активними, цілеспрямованими, і успіх прийде обов’язково.

Власна інформація

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer